• Новак
Хадсон Арлин Геометриски Бушава Област Килим, Темно Сива Слонова Коска, 7' 7 ' Круг

Хадсон Арлин Геометриски Бушава Област Килим, Темно Сива Слонова Коска, 7' 7 ' Круг

DEN 2207.04
Пристапност
Во достапна форма

Внатрешна Употреба. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот.Продавница Safavieh на .

Главните карактеристики

Избор на клиент