• Новак
R-Серија Контрола Рака, w Топката Заеднички Собранието Одговара изберете: 1995-СУЗУКИ ПОЧИТ

R-Серија Контрола Рака, w Топката Заеднички Собранието Одговара изберете: 1995-СУЗУКИ ПОЧИТ

DEN 3661.44
Пристапност
Во достапна форма

Moog R-Серија (RK) Контрола Рака, w/ Топката Заеднички Собранието ЛЕСНО ДА СЕ ИНСТАЛИРА прецизност толеранции за лесна инсталација и усогласување на управувачот кои ви даваат совршено се вклопуваат право надвор од кутијата. ВИСОКО ПРЕЦИЗЕН ИНЖЕНЕРИНГ Оптимизирани чаури за тивко работење и отпорност на абење, сол, нечистотија на патот и масла. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ Достапни за странски и домашни таблички со имиња. ИНСТАЛАЦИЈА ПОДГОТВЕНА Претходно инсталирани топчести споеви со запечатени приклучоци за работа без одржување. Долг ЖИВОТ обликот На обетка со Топка обезбедува животен век на замор, компензира за попуштање и суспензија и додава дополнителен замав кога ви треба. ПОДОБРЕНА СТРУКТУРНА ЈАЧИНА Термичка обработка за да одговара или надмине ое барања за да се спречи предвремено откажување. ДОДАДЕНА ЗАШТИТА од КОРОЗИЈА Обложените столпчиња и контролните краци од леано железо и челик обложени со е-обложени го инхибираат предвременото влошување. Одговара Изберете : 1995-2002 СУЗУКИ ПОЧИТ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Главните карактеристики

Избор на клиент