• Новак
Тим Холц Слоевит Матрица 4.125X8.5 -Doily

Тим Холц Слоевит Матрица 4.125X8.5 -Doily

DEN 169.60
Пристапност
Во достапна форма

Матриците за слоеви се дизајнирани да додадат текстура и слики во вашата креативност. Едноставната форма на ознака го олеснува организирањето и складирањето на матриците на едно место. Користете со вашите омилени мастила, бои, пасти и многу повеќе за бескрајни можности. Овој пакет содржи една матрица од 4, 125х8, 5 инчи. Доаѓа во различни дизајни. Секој продаден одделно. Тим Холц Слоевит Матрица 4.125 "X8, 5" - Doily.

Главните карактеристики

Избор на клиент