• Новак
Каишек Хард Случај Компатибилен -Рел. MacBook Pro 15 Со Модел На Лента За Допир На Екранот На Мрежницата: А Скај Серија 0539

Каишек Хард Случај Компатибилен -Рел. MacBook Pro 15 Со Модел На Лента За Допир На Екранот На Мрежницата: А Скај Серија

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Mac Book Pro 15 " Капакот На Случајот (2016-2019)е само За Моделот Број А1990 И А1707. Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕН Со Други Macbook Модел . ВЕ молиме ПРОВЕРЕТЕ ГО БРОЈОТ НА Моделот MACBOOK ПРЕД ДА ГО КУПИТЕ ЗА да СЕ ОСИГУРАТЕ дека ЌЕ ЈА ДОБИЕТЕ ТОЧНАТА ГОЛЕМИНА. Исечете Дизајндизајн ви овозможува Да Ја Отворите/Затворите Вашата Mac Book до крај и Целосен Пристап до сите Пристаништа.Капакот на Тврдата Обвивка Mac Book содржи слој Од Гумена Маслена Боја за Мазна Гумена Надворешна Текстура-Спречете Отпечатоци од Прсти, Лизгање, Гребнатини, Капки, Нечистотија, Дамки и Други Оштетувања.2 Дизајн На Парчиња, Лесен за Инсталирање и Деинсталирање. 4 Гумени Стапала го одржуваат Вашиот Лаптоп Стабилен и Безбеден. Долниот Случај Се Вентилира За Максимална Дисипација И Исплата на Топлина. КСК КАИШЕК Мек Про Капакот На Куќиштето Од 15,3 Инчи е многу Тенок и мала тежина. Лесен и Удобен За Носење Со вашите торби. Висококвалитетната Пластична Гумена Тврда Кутија Компатибилна Најнова Macbook Pro 15 инчи со ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Допир На Екранот На Мрежницата (Модел : A1707 A1990%s, 2016 - 2019 Ослободување). Висококвалитетниот слој и на горните и на долните капаци нуди мазна совршена површина и се чувствува убаво да се допре. Целосно проветрено за безбедна исплата на топлина, целосно пристап до сите копчиња и карактеристики. Употребата на производство на пластика, Го Штити Вашиот Mac Book од судир,гребнатини, гребнатини, гребнатини. Овој случај За Mac Book доаѓа во различни бои кои би одговарале на секој вкус и расположение.

Главните карактеристики

Избор на клиент