• Новак
Кали_стор Зимски Девојче Палто Зимски Долг Мантил Водоотпорен Детска Горна Облека Топла Јакна Со Хауба Сина, 3 Години

Кали_стор Зимски Девојче Палто Зимски Долг Мантил Водоотпорен Детска Горна Облека Топла Јакна Со Хауба Сина, 3 Години

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Деца Момчиња Девојчиња Зимски Згуснат Капут Цртан Филм Качулка Јакна Мало Дете Ветроупорен Патент Дебела Топла Елегантна Јакна За Девојкиматеријал : Руно,Полиестер. Повод : Секоја Пригода. Пол : Момчиња, Девојчиња. Пакетот вклучува : 1пц Палто. Ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат да не контактирате. Карактеристики : нејасен, полн патент напред, врат со качулка, долг ракав, џебови со наклон, редовно вклопување, обична шема, секојдневен стил. Оваа јакна оди добро со бандо, камизоли, блузи за резервоари, кошули со основен слој, фармерки, здолништа, патики или чизми. Погоден за училиште, секојдневно носење, секојдневен викенд, улично носење, активности на отворено, патувања, одмори итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент