• Новак
Магнет, коски магнет, сервисно куче внатре, не одвоени од управувачот, 7 2.25

Магнет, коски магнет, сервисно куче внатре, не одвоени од управувачот, 7 2.25

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Премиум квалитетен магнет од лудиот новост! Овој магнет може да се примени на секоја магнетна метална површина, како што се автомобили, камиони, SUV, кампери, RV, фрижидери и повеќе. Внатрешна или надворешна употреба. Водоотпорен и УВ отпорен. Овој магнет со врвен квалитет е професионално направен во Соединетите држави користејќи само материјали за врвен квалитет. Ве молиме, внимавајте на домашните магнети со низок квалитет и ефтините увезени магнети. Нашите магнети со врвен квалитет ќе траат со години и години. Гордо направен од мал бизнис во Соединетите Држави !!! Бренд : Луда новина ГУЈ®. Предмет : Магнет. Големина : 7 "x 2,25". Апликација : се држи до која било рамна магнетна метална површина. Внатрешна или надворешна употреба . Професионално изработено во САД од луди новини Guy® користејќи само материјали за врвен квалитет. Нашите магнети минати години и години и се дизајнирани за внатрешна или надворешна употреба. Водоотпорен и УВ отпорен.

Главните карактеристики

Избор на клиент