• Новак
Божиќна торба за ретикула, виси декорација Симпатична торба за складирање, пополнување на бонбони, подарок за пријатели семејство деца Божиќ дрво Дедо Мраз

Божиќна торба за ретикула, виси декорација Симпатична торба за складирање, пополнување на бонбони, подарок за пријатели семејство

DEN 68.64
Пристапност
Во достапна форма

Божиќна торбичка за ретикула, виси декорација, симпатична торба за складирање, бонбони Полнеч Подарок за пријатели Семејство Деца Божиќ дрво Сантафеат : Божиќен подарок : Можете да ставите Кенди, чоколади, закуски, честитки за изненадување и други мали предмети во Божиќната торба и да му дадете како подарок на вашето семејство, пријатели, наставници и деца. Тоа ќе биде уникатен подарок за изненадување за Божиќ. Светла тежина и лесна за виси и носење. The enlarged strap is more sturdy, so it is portable or STRONGERing when hanging.Festive decorations : our Christmas decoration pockets are clearly printed on the surface, bright and colorful, suitable for hanging on the Christmas tree, fireplace, door, bedside, kitchen, Канцеларија и каде и да сакате да украсите, правејќи го вашиот дом да биде Божиќ подготвен за пристигнување. Ременот за рака/лентата за виси е униформа темно црвена боја, а дизајнот усвојува единечна густа лента. Совршен подарок : Божиќната торба е погодна за деца и возрасни. Совршен за Ноќта на вештерките, Божиќ, празнични забави за пријатели и семејство. Божиќна торба за ретикула, виси декорација, симпатична торба за складирање, пополнување на бонбони, подарок за пријатели семејство деца Божиќ дрво Дедо Мраз.

Главните карактеристики

Избор на клиент