• Новак
Флеш Мебел Овен Комерцијални Одделение 23.75 Плоштад Жолт Метал Внатрешна-Надворешна Маса Поставена Со Столчиња За Магацинот

Флеш Мебел Овен Комерцијални Одделение 23.75 Плоштад Жолт Метал Внатрешна-Надворешна Маса Поставена Со Столчиња За Магацинот

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Не дозволувајте оваа популарна шарена метална маса да ве помине додека се крева во редовите на популарноста. Ќе бидете пријатно изненадени колку кул изгледа овој комплет кујнски маси во вашиот дом и комплиментите што ќе следат. Она што е уште подобро е што во овој комплет маса може да се ужива на отворено благодарение на рамката обложена со прав отпорна на временски услови. За долговечност, треба да се внимава да се заштити од долги периоди на влажно време. Додадете ја оваа метална маса за поставување тренд во вашата трпезарија или кујна за да уживате во оброците со семејството. Сјајната метална трпезариска маса е обележана со атрактивен отпечаток додека заградата додава дополнителна стабилност за комерцијални поставки за тешка употреба. Столчињата за редење на отворено вклучуваат штитници за браник за заштита на финишот додека се наредени и одводни дупки за да се спречи здружување во центарот на седиштето. Овие шарени комплети за трпезариска маса почнуваат да се појавуваат насекаде што ви дава до знаење дека ќе бидат наоколу некое време. Не дозволувајте стресот од претстојното Свечено Отворање да дојде до вас со купување на оваа 3-парче метална трпезариска маса поставена поддржана од издржлива конструкција од галванизиран челик. Флеш Мебел Овен Комерцијални Одделение 23.75 " Плоштад Жолт Метал Затворен-Отворен Маса Во собата со 2 Магацинот Столици. Модерна Трпезариска Маса И Стол Поставени за Внатрешна Или Надворешна Употреба. Метал Кафе Маса : 27.75"W x 27.75" D x 29 "H. Топ Големина : 23.75" Плоштад со 2 " Дебел Раб Врвот. Бистро Магацинот Столици (Во собата на 2) : 18"W x 20"d x 33"H. 500 фунти. Капацитет На Тежина. Купишта Високи до 8 Столици, пластичните капачиња ја штитат рамката кога се наредени. Големина на грбот : 18"W x 17"H; Големина На Седиштето : 14 "W x 14"D x 17.5" H. Подни Лизгалки за заштита на подови кога се користат во затворени простории. Тешка Галванизирана Челична Конструкција за долготрајна употреба во ресторанскиот бизнис. Мерења НА ПРОИЗВОДОТ : Големина На Табела : 27,75"W x 27,75" D x 29 "H; Големина На Стол : 18" W x 20 "D x 33" H; Големина На Грбот : 18 "W x 17" H; Големина На Седиштето : 14 "W x 14"d x 17,5" H.

Главните карактеристики

Избор на клиент