• Новак
Кадекор Мотор Нелизгачки Килим За Капење Бања Мат Тепих Вратар

Кадекор Мотор Нелизгачки Килим За Капење Бања Мат Тепих Вратар

DEN 319.84
Пристапност
Во достапна форма

Големина : 15, 7х23, 6инч, 30х18инч . Користен издржлив врв од неткаен материјал отпорен на топлина . Машина за перење. Големина : 15, 7х23, 6инч, 30х18инч. Користен издржлив врв од неткаен материјал отпорен на топлина . Машина за перење.

Главните карактеристики

Избор на клиент