• Новак
Хи-Ко Предводена Отворен Знак, 22-Во. 9-Во

Хи-Ко Предводена Отворен Знак, 22-Во. 9-Во

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Led Отворени Знаци Букви Се Осветлени Во Црвено Со Сини Swoosh Над Букви 3-Светлосни Поставки : Секогаш Вклучено, Исклучено И Лево Кон Десно Осветлување 5 Опции За Брзина Вклучува Синџир За Внатрешна Употреба Мерки 22-1/2 Во. Широк Х 9-1/2 Во. Висок Хи-Ко Предводена" Отворен " Знак, 22-1/2 Во. Х 9-1/2 Во.

Главните карактеристики

Избор на клиент