• Новак
Комбинезон За Суспендирање без ракави За Жени Обични Панталони Со Целосна Должина Со Врвки Без Грб Моден Едноделен Комбинезон За Панталони

Комбинезон За Суспендирање без ракави За Жени Обични Панталони Со Целосна Должина Со Врвки Без Грб Моден Едноделен Комбинезон

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Комбинезон За Суспендирање без ракави За Жени Обични Панталони Со Целосна Должина Со Врвки Без Грб Модни Едноделни Панталони комбинезон информации за Производот : Сезона : Aut, Зимски Пол : женска пригода : Дневно,Секојдневен Тип На Шема : Цврст Стил : мода : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени комбинезони Белешка : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите,Бојата На Вистинската Ставка Може Малку Да варира Од Горенаведените Слики. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 68-88см/26.77" -34.65 "Половината : 60-68см/23.62 "-26.77" Должина : 129см/50.79" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 72-92см/28.35" -36.22 "Половината : 64-72см/25.20 "-28.35" Должина : 130.5 см/51.38" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 76-96см/29.92" -37.80 "Половината : 68-76см/26.77 "-29.92" Должина : 132см/51.97" . Материјал : изработен е Од Полиестер. Меките и пријателски за кожата материјали ќе ви донесат врвно искуство со носење. Метод на перење : рачно перење и машинско перење се достапни и двете. Модерен дизајн и извонредна изработка ги прават овие панталони вашиот најдобар избор. Одрекување од боја : Поради поставките на мониторот, дефинициите на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате на вашиот екран како точна боја на производот. Ние се стремиме да ги направиме нашите бои што е можно попрецизни. ЗАБЕЛЕШКА : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите. 2 парче комбинезон за жени. женски комбинезон. секси комбинезон за жени забава клуб ноќ.

Главните карактеристики

Избор на клиент