• Новак
ВАШАТА Боја Симулирани Тиркизна Пеперутка Вилинско Коњче Јаже Прстен . Стерлинг Сребрена Лента Сина ЦЗ Женска Големина 9

ВАШАТА Боја Симулирани Тиркизна Пеперутка Вилинско Коњче Јаже Прстен . Стерлинг Сребрена Лента Сина ЦЗ Женска Големина 9

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

ИЗБЕРЕТЕ Ја Вашата Боја Симулирани Тиркизна Пеперутка Вилинско Коњче Јаже Прстен .925 Стерлинг Сребрена Лента Сина Кубна Цирконија Женска Големина 9 целиот наш сребрен накит е изработен од .925 среброто најчесто се нарекува и сребро. Среброто е стандард за убав висококвалитетен сребрен накит и не може да се реплицира со сребрен накит со пониски цени. Тоа е 92,5% чисто сребро, измешано со легури за да додаде цврстина и издржливост за да го издржи тестот на времето. Ние ветуваме супериорна услуга која вклучува брза испорака, одлична комуникација и политика за враќање на средствата.Чувајте го вашиот убав накит сјаен и елегантен со правилно чување. Накитот треба да се чува во сува област, по можност подалеку од воздух во кутија за накит или пластична кеса. Избегнувајте изложување на груби хемикалии. Користете крпа за полирање за да го отстраните таложењето на оцрнување со текот на времето. СОСЕМА НОВ НАКИТ. ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО-ветуваме супериорна услуга која вклучува брза испорака, одлична комуникација и политика за враќање на средствата. КВАЛИТЕТ-Целиот накит е нов и прегледан за обезбедување квалитет. РАЗНОВИДЕН - Женски Машки Унисекс Возрасни Сини Кубни Цирконски Прстен Големина 9.

Главните карактеристики

Избор на клиент