• Новак
Бали Сатен Траги Долна Жица Минимизатор Градник Се Зголеми 34с Женски

Бали Сатен Траги Долна Жица Минимизатор Градник Се Зголеми 34с Женски

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

ЛАСКАЈТЕ БЕЗ ИЗРАМНУВАЊЕ На еден од најпродаваните стилови на градник за минимизатор Во Америка, овој градник за минимизатор на сатенски трагови е генијално дизајниран да ја намали вашата линија за дури 1,75 инчи. Најдобро од с, помага вашата облека подобро да се вклопи додека ги славите вашите облини. Поддршката е подобрена со не-ѕиркаат долна жица и шевовите чаши кои обезбедуваат малку екстра лифт. Удобност-u® ремените помагаат да се отстрани стресот од рамената додека останувате удобно на место. Ќе ви се допаднат мазните ткаенини за печатење сатен и жакард кои се толку убави, дури и кога ја обезбедуваат минимизирачката поддршка што ја сакате. БЕСТСЕЛЕР СО ПРИЧИНА-Ја Минимизира вашата биста за дури 1,75 инчи. ПОДДРШКАТА ПОД ЖИЦА НИКОГАШ не БИЛА ТОЛКУ УДОБНА - Дизајнирана за максимална поддршка без удобност при ѕиркање. КОГА ВИ ТРЕБА МАЛКУ лифт-Шевовите чаши обезбедуваат малку дополнителен лифт. БЕЗ ЛИЗГАЊЕ, Без ПРИТИСОК Дизајниран Со Ремени За Удобност без истегнување Кои помагаат во ублажување на притисокот на рамената додека останувате удобно на место. УБАВИ и ПРАКТИЧНИ - Мазните ткаенини со сатенски и жакард принт носат стил на поддршката за слабеење што ја сакате. РАЧНО МИЕЊЕ-Рачно миење на овој минимизатор градник во ладна вода со слични бои. Не избелувајте. Линија сува. Не пеглајте. ; големина на чаша : В; големина на лента : 34 генијален дизајн ја намалува вашата раздвиженост до 1-3/4 инчи. Ремените За Перничиња за Удобност што не се протегаат помагаат во ублажување на стресот на рамената. Зашиените чаши што не се протегаат обезбедуваат дополнително подигнување и поддршка. Долната жица со врв на перница дава мазна поддршка. Сатенските и заблудените ткаенини додаваат елеганција.

Главните карактеристики

Избор на клиент