• Новак
Погоди Девојка Бел Од Погоди, Подарок Во Собата За Жени

Погоди Девојка Бел Од Погоди, Подарок Во Собата За Жени

DEN 519.84
Пристапност
Во достапна форма

Овој комплет за подароци вклучува 6,7 мл Б. Л, А 3,4 мл ЕДТ и а .5 оз ЕДТ Патување Сп. Тоа е цветно, овошно и надмоќно. Првичните белешки повикуваат на флерт со бобинки натопени во розов шампањ. Заводливите цветови на божур, Arпски јасмин и виолетова го сочинуваат срцето на перф. Основата вклучува Австралиско сандалово дрво, мошус и ванила. ПОГОДИ ДЕВОЈКА БЕЛ 3 ПАРЧИЊА ВО СОБАТА : 3.4 ЕДТ Сп и 6.7 Б. Л и 0.5 ЕДТ Сп.

Главните карактеристики

Избор на клиент