• Новак
Ханес Бојс 6-Перформанси Активни Џебни Шорцеви

Ханес Бојс 6-Перформанси Активни Џебни Шорцеви

DEN 399.68
Пристапност
Во достапна форма

Ханес Бојс Спорт 10-инчни Перформанси Заслепувачки Шорцеви перформанси шорцеви ќе му дозволат да ја заслепува толпата на и надвор од теренот. Покриен еластичен појас без влечење. Џебови на споеви со мрежести џебни кеси. Контрастни странични вметнувања со цевки. 100% полиестер. Л. Еџ Гео/Скришум. Големи Момчиња. Ханес. Кратко.

Главните карактеристики

Избор на клиент