• Новак
Куристан Долче Амур Леопард Внатрешен Надворешен Тепих, 8'1 11 ' 2

Куристан Долче Амур Леопард Внатрешен Надворешен Тепих, 8'1 11 ' 2

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Создадете посебно место што станува срцето на домот со освежувачка привлечност на Колекцијата Долче. Дизајниран да ги издржи надворешните елементи, но сепак доволно стилски за да се користи во внатрешни поставки, Долче има различни модели кои се движат од софистицирани традиционални мотиви до смели цветови. Нудејќи ја најголемата банка во боја од сите наши колекции на отворено/затворено, Долче модата има уникатнаesетика која варира од суптилна и едноставна до живописна и сложена. Ткаени од 100% Полипропилен Со Полиестерски акценти засилени со влакна, оваа динамична колекција е отпорна на мувла и мувла за да обезбеди долготрајни перформанси во просториите за живеење на отворено каде што преовладуваат вода и влага. Завршена со процес НА СТАБИЛИЗАЦИЈА НА УВ, секоја од боите што се користат Во Долче се заклучени за да ја задржат својата богата живост и покрај редовното изложување на сонце и други временски елементи. Структурираната рамно ткаена конструкција на оваа колекција додава на издржливоста и разноврсноста што ги прави овие модерни теписи од областа одличен избор за скапоцени простории за живеење и внатре и надвор од домот. Куристан Долче Амур Леопард Внатрешен/ Надворешен Тепих Во Ново Злато : Внатрешен и Надворешен Оценет. Рамно плетена, Структурирана Таписерија за Вашиот Под. Направено од 100% Полипропилен Што го Прави Издржлив, Отпорен на Дамки и Лесен за Чистење. Отпорен НА УВ За Да Ги Одржува Боите Посветли Подолго време. Отпорен на мувла и Мувла. Пријателски за миленичиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент