• Новак
Американски Тркачки Алуминиумски Раб AR BAJA ДВОЈНО 16x6in Полиран-Предна Завршница, AR204660801111

Американски Тркачки Алуминиумски Раб AR BAJA ДВОЈНО 16x6in Полиран-Предна Завршница, AR204660801111

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Од перформансите на патеката до улицата, имаше една константа; иновации. Тоа турка се што правиме. Американските Трки се избор број 1 за тркала за гроздобер жаришта, класични мускулни автомобили и модерни мускулни машини. Со децении наследство во мотоспортот низ секоја дисциплина, секој чекор На Американското тркачко тркало докажува една едноставна работа. Никогаш не сме во мирување. Американски Тркачки Алуминиумски Раб AR204 BAJA ДВОЈНО 16 X6in Полиран-Предна Завршница, Ar204660801111 Број На Модел-AR204 BAJA Двоен Производител Број На Дел-AR2046608011111 Шема на Завртки-8 X6, 5 Офсет-111 mm Заден Простор-7.87.

Главните карактеристики

Избор на клиент