• Новак
Средни Смокинг Свадба Подарок Кеси-Брои

Средни Смокинг Свадба Подарок Кеси-Брои

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Стилски и безвременски, овие чанти ќе им помогнат на вашите подароци да се истакнат. Користете ги овие подароци абгс за да им дадете подароци на невестата и младоженецот или да ви ги предадете на невестинска забава! Овие хартиени вреќи се совршени за презентирање свадбени услуги на гостите или подароци за спомен на невестинската забава! Хартија. 7 1/4" х 9" х 3 1/2 " со 6" рачки. Користете ги овие подароци абгс за да им дадете подароци на невестата и младоженецот или да ви ги предадете на невестинска забава!. Хартија. 7 1/4 "х 9" х 3 1/2 "со 6" рачки.

Главните карактеристики

Избор на клиент