• Новак
Пластична Заграда За Магнетно Вшмукување На Излезот На Воздухот, Универзален Држач За Телефон За Магнетни Автомобили За Iphone XS Ma XR Galaxy S S Note И Многу Повеќе

Пластична Заграда За Магнетно Вшмукување На Излезот На Воздухот, Универзален Држач За Телефон За Магнетни Автомобили За Iphone

DEN 255.68
Пристапност
Во достапна форма

Опис : . Отклучете го потенцијалот на вашиот телефон и останете безбедни,добијте безбедно монтирање на автомобил со магнетен телефон со операција со една рака! Моќните магнети го заклучуваат телефонот на место, ви овозможуваат да го поставите телефонот хоризонтално или вертикално. Нашиот производ има строга контрола на квалитетот, овозможувајќи им на клиентите да купат одличен производ со најприфатлива цена. Новиот држач за телефон со магнетен вентил е апсолутно добар партнер за возачите. Овој магнетски држач ви овозможува да користите ТЕЛЕФОНСКИ ГПС, да слушате музика, да одговарате на телефонски повик при возење итн. Сакан Од Возачите На Убер и Лифт : . Овој универзален држач за автомобили е направен од најквалитетни компоненти и е компатибилен со паметни телефони, вклучувајќи i Phone, Samsung, Google Android LG, Nokia, Huawei, Blackberry, HTC итн. Можете да изберете од три стилови : S12 Пластични База Леплива, S13 Пластични Излезот На Воздухот Виткање, Рака База. Сосема Нов Дизајн : . Операција со една рака. Надградба посилни магнетни. Широка компатибилност. Моден дизајн. 360°слободен ротација. Пакување Листа : . 1 * Пластична заграда. 1 * Квадратен железен лист. Забелешка : . Ако сакате да ја ставите металната плоча во куќиштето на телефонот, препорачуваме да користите потенка футрола за телефон, подебелите куќишта на телефонот ја попречуваат магнетната адхезија. 1. 2. 3.

Главните карактеристики

Избор на клиент