• Новак
КУТИЈА, Гурмански Вкус Кафе Избрани Подарок Бо Семплер, Совршен Подарок За Љубителите На Кафе

КУТИЈА, Гурмански Вкус Кафе Избрани Подарок Бо Семплер, Совршен Подарок За Љубителите На Кафе

DEN 287.84
Пристапност
Во достапна форма

ПОВОЛНА КУТИЈА Со Паметни Голтки Кафето е крајното уживање за фанатиците на кафето! Неверојатен асортиман и прекрасен вкус! Доживејте екстраваганција на вкус! ПЕРК КУТИЈА е крајната гурманските кафе сорта семплер пакет. вклучувајќи рачно избрани вкусови во убава, елегантна кутија. 24 чаши компатибилни Со Кериг-Дванаесет различни вкусни вкусови СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ЉУБИТЕЛИТЕ НА КАФЕ! Подигни се..можете да го проверите љубителот на кафето на вашата листа за одмор и да го дадете подарокот на блаженство со кофеин. Убаво спакувани, прекрасно вкусни вкусови, под 20 долари. Одведете се во нашата утопија за кафе со 12 различни уникатни вкусови (по два од секој вкус), вклучувајќи Урнат Цимет Од Боровинка, Путер Од Чоколадо Од Кикирики, Тартуф Од Бел чоколаден Лешник, Виски Од Пекан, Бискоти Од Брусница, Крем Од Банана, Бурбон Од Кафеав Шеќер, Карамела Бруле, Ирски Крем, Еспресо Грав Покриен Со Чоколадо, Малина Од Бело Чоколадо, бананите поттикнуваат гурмански ароматизирано кафе со еден сервис компатибилно Со Сите Машини за кеуриг К-Чаши, Вклучувајќи Го И Кеуриг 2.0. Без шеќер, без јаглехидрати, БЕЗ ВЕШТАЧКИ засладувачи ПОВОЛНА КУТИЈА, Гурмански Вкус На Кафе Избрана Кутија За Подароци, Совршен Подарок за Љубителите на Кафе! Ограничено Издание, За Пиварите Кеуриг к-куп, 24 Брои.

Главните карактеристики

Избор на клиент