• Новак
Бебе Ромпер, Божиќ Дедо Мраз Елен Печати Круг Вратот Долг Ракав Боди За Девојки Момчиња

Бебе Ромпер, Божиќ Дедо Мраз Елен Печати Круг Вратот Долг Ракав Боди За Девојки Момчиња

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Бебе Дедо Мраз Дрво Елен Печати Круг Вратот Долг Ракав Ромпер Боди. Опис : . Висококвалитетен материјал, мек и удобен, дише и отпорен на абење. Тркалезен врат со долги ракави со прицврстувач, Дедо Мраз, дрво, елен и други цртани модели, едноставни и слатки. Погоден за патување, шопинг и други прилики, совршено секојдневно носење за деца во пролет и fall. Водич Големина : . Големина(см)tttttt. 70t Length : t37 t Bust : t52 tadvisted Возраст : t0 - 3 Месеци. 80должина : t39 t Bust : t54 tadvisted Возраст : t3-6 Месеци. 90t Length : t41 t Bust : t56 tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 100tlengh : t43 t Bust : t58 tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. tttt T T T T T T Tt t t 70t Length : t14, 57 t Bust : t20, 47 tadvisted Возраст : t0 - 3 Месеци. 80t Length : t15. 35 t Bust : t21. 26 tadvisted Возраст : t3-6 Месеци. 90t Length : t16. 14 t Bust : t22. 05 tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 100t Length : t16. 93 t Bust : t22. 83 tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. Спецификации : . Материјал : Мешавина Од Памук. Применлив Пол : Унисекс. Применлив Возрасен Опсег : Деца. Стил : Секојдневен Стил. Карактеристики : Мека, удобна, симпатична, убава, модерна. Погодни Прилики : Повеќето прилики во животот. Боја : Црна Црвена. Содржина На Пакетот : . 1* Ромпер. Забелешки : . 1.Ве молиме љубезно погледнете ја вистинската висина на вашите деца и табелата со големини пред да ја купите. 2.Има 2-3% разлика според рачното мерење. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : ова боди е изработено од ткаенина од памучна мешавина, што ќе направи вашите деца да се чувствуваат меки, удобни и да дишат. ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН : тркалезен врат со долги ракави со прицврстувач, Дедо Мраз, дрво, елен и други цртани модели, што е убаво и модерно. ПОГОДНИ ПРИЛИКИ : Модерен и секојдневен стил, ова боди е погодно за повеќето прилики во животот, како што се патување, шопинг и така натаму. УБАВ ПОДАРОК : постојат различни големини за вашите деца да изберат, тоа може да го направи детето да изгледа поубаво и стилски, исто така е убав подарок за вашите деца. СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ : содржината на пакетот вклучува едно парче убава и модерна бебешка ромперка.

Главните карактеристики

Избор на клиент