• Новак
Комплет За Прекривка За Јорган, Комплет За Постелнина Кралска Големина, Комплет За Утешител За Печатење На Животински Дезен За Деца, Парче Навлаки За Перници За Јор

Комплет За Прекривка За Јорган, Комплет За Постелнина Кралска Големина, Комплет За Утешител За Печатење На Животински Дезен

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

ЛЕСНА НЕГА : машинско перење одделно во ладна вода, без омекнувач, без белило, исушете ја сувата ниска топлина, без листови за сушење, пеглајте на тивок оган. Капакот на јорганот лесно може да го поправи јорганот.

Главните карактеристики

Избор на клиент