• Новак
Опремување На Лесни Преносни Најлон Патување Хамак, Лице Розова Фламинго, Отворена Големина 116 L 59 W

Опремување На Лесни Преносни Најлон Патување Хамак, Лице Розова Фламинго, Отворена Големина 116 L 59 W

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Оваа Розова Фламинго Опреми Една Лежалка Од Дрво за Патување гарантира дека секогаш ќе имате удобно место за одмор кога кампувате, риболов, возење велосипед или само во вашиот двор. Има мало пакување и лесно ќе се вклопи во интегрираната торба за носење за лесна преносливост. Со капацитет од 400 килограми можете да се чувствувате безбедно и сигурно. Малата големина на пакетот го олеснува само фрлањето во ранецот за пешачење или носењето со вас на возење велосипед. Оваа единствена импровизирана лежалка вклучува ремени за импровизирана лежалка и карабини. Ова ви овозможува да ја поставите вашата импровизирана лежалка за само неколку минути,без потреба да купувате ништо дополнително. Интегрираните краеви на јамката додаваат сила на импровизирана лежалка и го олеснуваат поставувањето. Најлонската ткаенина за импровизирана лежалка е отпорна на вода за да ве одржува безбедни и суви. Опремување на импровизирани лежалки имаат светли бои и дезени кои ќе ви помогнат да ја изразите вашата личност и стил. Опремување на себе, Опремување на животот! Розова Фламинго Дрво Импровизирана Лежалка Тежина На Производот : 1,4 фунти. Хамак Тежина капацитет : 400 фунти. Вклучен комплет за закачување за лесно поставување. Импровизирана лежалка вклучува 2 карабини и 2 ремени за јаже. Лесно закачете карабини на интегрираниот систем на јамка на секој крај на импровизирана лежалка. Дише и Брзо Сушење Најлонска Ткаенина во светли бои и дезени за да ја покажете вашата личност. Хамак Отворена Големина 116" Л х 59 " В. Се Спакува во приложена торба за носење за преносливост. Лесен и лесен за носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент