• Новак
Стрипови На Марвел - Спајдермен-Неверојатен Спајдермен: Обновете Ги Вашите Завети # Ѕид Постер, 22.375 34

Стрипови На Марвел - Спајдермен-Неверојатен Спајдермен: Обновете Ги Вашите Завети Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Овие Трендови Меѓународни Марвел Стрипови - Спајдермен-Неверојатен Спајдермен : Обновете Ги Вашите Завети #1 Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Марвел Стрипови - Спајдермен-Неверојатен Спајдермен : Обновете Ги Вашите Завети #1 Ѕид Постер : Врамени Трендови Постерите имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

Главните карактеристики

Избор на клиент