• Новак
Женски Лабави Панталони Со Висок Струк Широки Нозе Тренингот Надвор Модерт Обични Панталони Јога Теретана Панталони

Женски Лабави Панталони Со Висок Струк Широки Нозе Тренингот Надвор Модерт Обични Панталони Јога Теретана Панталони

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Usukeuwaisthiplengssmall483456-62cm/22.41"Колк : 100cm/39. Карактеристики : изработен е од материјали со удобна ткаенина за секојдневно носење!Дизајни : панталони за жени ве прават повеќе мода, секси и убава,тоа ве прави да изгледате повеќе витален Моден дизајн, висок квалитет!Сезона : Четири Сезонски Материјал : 80% Полиестер,20% Тип На Памучна Шема : Цврста боја должина : Долго Перење : Миење Раце, не белило, исушете Ја Линијата во сенка, не пеглајте етикета : Ностил : Мода дали има челични прстени : без челични прстени стил : Секси И шармантно како да се мие : Ладно Миење Раце е направено Од материјали,меко чувство на рака, без никаква штета За Вас,Ве Молиме Дозволете Мала Разлика Од 1-2 См Поради Рачно Мерење И Мала Варијација На Бојата За Различни поставки на Екранот, ви благодариме За Разбирањето!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Што добивате : 1 ПАРЧЕ Панталони Големината.

Главните карактеристики

Избор на клиент