• Новак
Пижами За Жени Комплет Женски Пижами Долна Облека Сатенска Долна Облека Ноќни Лизгалки Сетови За Спиење Лизга Облека За Спиење Ноќни Сетови Црни С

Пижами За Жени Комплет Женски Пижами Долна Облека Сатенска Долна Облека Ноќни Лизгалки Сетови За Спиење Лизга Облека За Спиење

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Wotryit) Која Се Фокусира На Модата За Облека, Се Фокусираме На Првите Редови На Модата И Им Обезбедуваме На Клиентите Најмодерни, Висококвалитетни И Најповолни Производи. Нашата Желба Е Да Им Дадеме На Клиентите Најзадоволително Искуство За Купување, Благодарам! ! !. Пол-Жени. Материјал-Сатен. Декорација-Реследник. Деколте-V Вратот. Ракав-Без Ракави. Дали ремените за рамо се прилагодливи-да. Содржина на пакетот - 1 Блузи За Пакување, 1 табела Со Големина на Пакување : . Големина : С Биста : 88см/34,65" Половината : 56-76см/22,05-29,92" : 108см/42,52" Врвови Должина : 27см/10,63" Должина На Дното : 96см/37,80"Големина : М Биста : 92см/36,22" Половината : 60-80см/23,62-31,50" : 112см/44.09" врвови должина : 28см/11.02" должина на дното : 97см/38.19"големина : л биста : 96см/37.80" половината : 64-84см/25.20-33.07" : 118см/46.46" врвови должина : 29см/11.42" должина на дното : 98см/38.58"големина : xl биста : 100cm/39.37" половината : 68-88cm/26.77-34.65" : 124cm/48.82" врвови должина : 30cm/11.81" долна должина : 99cm/38.98" € појавување на свилен Сатен Долна облека ноќна облека halter хемиза ноќница, можете да го носите како Ноќен Фустан или совпаѓање на ноќниот фустан со наметка. €Карактеристики€Мазна Сатенска И Чипка Ткаенина. Лесна, Мека И Квалитетна Ткаенина Што Дише. ● Подарок ● 100% И Добро Изработен.Овој Женски Фустан Може Да Биде Подарок За Вљубените, Роденден Или Други Годишнини. ●Материјал●Удобна И Мека Сатенска Ткаенина, Која Ве Прегрнува ! Мешавина На Удобни И ! Добро Е Да Спиеш. Дише И Лесен. свила ноќница за жени, пижами за жени во собата, жени пижами сетови,свила пижами за жени, пижами во собата, пижами за жени, сатен пижами жени, пижами шорцеви за жени,жени пижами,летни пижами за жени,жени пижами сетови, плус големина пижами за жени,.

Главните карактеристики

Избор на клиент