• Новак
Куши Вградени Креветчето Фланелен Лист, Решетка Сина

Куши Вградени Креветчето Фланелен Лист, Решетка Сина

DEN 239.84
Пристапност
Во достапна форма

Клиентите кои купиле отповикана ставка ќе бидат известени преку е-пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. Овој мек, чист и дишечки лист за креветчиња има димензии 52 "л х 28" В х 9 " Д и е дизајниран да одговара на стандардни душеци за креветчиња и душеци за мали деца. Целосно еластичен за совршено вклопување. Сеопфатната еластична карактеристика го одржува листот на место за цврсто, безбедно вклопување. Нашата фабрика ги поминува најригидните стандарди во индустријата за да можете лесно да се одморите. Прашања за отповикување на производот? Предметите што се дел од отповикувањето се отстранети од страницата и повеќе не се достапни за купување. Вашето бебе едноставно ќе ја сака меката и смирувачка удобност на постелнината На Куши. Нашиот производ мери 52 "Л х 28" В х 9 " Д инчи. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на Пазарот. Мода-напред девојка, момче и неутрални цврсти материи и отпечатоци. Болниците со децении ги повиваат бебињата во памучен фланелен поради мекото мазно чувство на кожата на бебето. Ние не правиме компромиси за квалитетот и продолжуваме да ги зголемуваме нашите стандарди секоја година. ПРИЛАГОДЛИВА ЕЛАСТИКА : Нашиот исклучителен и најпродаван лист за креветчиња е целосно еластичен, овозможувајќи одлично вклопување на повеќето душеци за креветчиња. Големина за да се овозможи намалување. Затоа Куши користи премиум 100% памучен фланелен што дише за вашето бебе. Ние не ги мешаме нашите ткаенини со полиестери или други синтетички материјали, така што вашето бебе спие на чист памук.Овој Мек Памучен Фланелен Лист За Креветчиња е расадник што мора да го имате! Дајте му на вашето бебе исклучително пријатна површина на која ќе спиете цврсто. Тоа е првата ткаенина што ја чувствуваат кога се раѓаат. Мек и дише 100% чист памук : Бебињата ги сакаат нашите чаршафи за креветчиња бидејќи се направени од истата мека ткаенина што дише болниците користат за повивање на новородените бебиња. ГОЛЕМИНА : овој лист за креветчиња одговара на стандардни душеци за креветчиња и душеци за мали деца. За целосни информации за потсетување, одете На Сеќавања. СТИЛСКИ : Нашите листови се дизајнирани специјално за вас и се достапни во различни мешавини и натпревари, трендовски отпечатоци и цврсти материи, вклучувајќи црно-бело за да одговараат на која било расадник! КВАЛИТЕТ : нашите чаршафи се направени со љубов во Канада од родители, за бебиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент