• Новак
Градници зувимк За Жени Плус Големина, Градник Со Широк Ремен Плус Големина Потпора За Целосна Покриеност Под Жица Бела, 36 80С

Градници зувимк За Жени Плус Големина, Градник Со Широк Ремен Плус Големина Потпора За Целосна Покриеност Под Жица Бела, 36

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Удобна Долна Облека За Женски Градник Со Долна Жица Чипка Цветен Градник Необложен Необложен Плус Големина Целосна Покриеност Градник Градник Женска Сезона : Сите. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Без Ракави. Тип На Шема : Почва. Стил : Мода, Причинско-Последична} Материјал Е Изработен Од Квалитетни Материјали, доволно издржлив за Вашето Секојдневно Носење. Questrates Quold Вратот, Без Ракави, Широка Лабава Фитинг, Секојдневен Шик Стил, Печатење, Туника Врвови . ①Прилики погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед и Сите Прилики Особено За Канцеларија, Забави,одмор,клубови и Состаноци. ●Колокација●Совршена Должина за Хеланки,фармерки,шорцеви или Панталони. Можете Да Ја Маичката Во Вашите Шорцеви Или Здолништа За Стилски Изглед Сите Сезони!.

Главните карактеристики

Избор на клиент