• Новак
Нулум Кристин Потресени Машина Перат Површина Килим, 2 '6 6, Беж

Нулум Кристин Потресени Машина Перат Површина Килим, 2 '6 6, Беж

DEN 510.56
Пристапност
Во достапна форма

Стилски и разноврсен овој потресен тепих за перење машини ќе направи извонреден додаток во секоја просторија во вашиот дом. Направен од одржливо извори, премиум рециклирани синтетички влакна, овој тепих за перење е направен за да издржи редовен сообраќај на стапалата. Нашата колекција што може да се пере во машина е функционална и стилска за да бидете во чекор со вашиот зафатен начин на живот. Едноставно превртете го килимот нагоре, фрлете го во машината за перење и готово! Подигнете го вашиот простор со нашите теписи погодни за миленичиња и лесни за чистење. Нулум Кристин Потресени Машина Перат Површина Килим. Машина Направена. Произведено Во Кина. Материјал : 100% Рециклиран Полиестер. Поддршка : 50% ТПР, 50% Полиестер. Поставување : Само Во Затворен Простор. Препорачани Соби : Спална Соба, Трпезарија, Дневна Соба, Ходник, Канцеларија, Кујна, Бања, Влез, Расадник / Детска Соба.

Главните карактеристики

Избор на клиент