• Новак
Викерман 4 ' Вештачко Црвено Кондензирано Рогот Рурп Дрво

Викерман 4 ' Вештачко Црвено Кондензирано Рогот Рурп Дрво

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Викерман 4 ' Вештачко Црвено Кондензирано Рогот Рурп Дрво Со 177 Лисја, Доаѓа Во Црно Пластично Тенџере За Вметнување, Што Го Прави Ова Растение Лесно Да се Стави во Декоративниот Сад По Ваш Избор. Лесен за нега, без одржување, повремено лесно бришење прашина е се што е потребно. Викерман нуди Рогот Рурп Дрвја во две големини. Ова Рогот Рурп Дрво е 4' висок x 27 "W x 27" D За внатрешна употреба. Карактеристики 5"Lx5"Wx5" H едноставен сад за жардиниери што може да стои самостојно или да се гнезди во декоративниот сад по ваш избор. Бујна зеленило што одговара на целиот декор. Вештачки Рогот Рурпните дрвја веднаш ќе додадат допир на боја во секоја просторија. Купувајте со доверба знаејќи дека Викерман дизајнира квалитетен домашен декор од 1940 година. Нашите стручни дизајнери се фокусираат на секој детал за да создадат вештачки растенија кои изгледаат природно. Доаѓа фиксиран Во Црно Вметнување Тенџере.

Главните карактеристики

Избор на клиент