• Новак
Мираж Миленичиња Производи Синтетички Треперење Чекор-Во Куче Темперамент, Зелена, XS

Мираж Миленичиња Производи Синтетички Треперење Чекор-Во Куче Темперамент, Зелена, XS

DEN 239.84
Пристапност
Во достапна форма

Еве Ги Производите За Миленичиња Мираж Трепкаат Обична Зелена Јака Од 10 Миленичиња,одличен избор од сите Наши Јаки И Каишки за Кучиња. Ова е Појасот За Треперење Обична Зелена Јака За Миленичиња 10. Овој темперамент за трепкање е одличен класичен предмет за јаки и каишки од нашата колекција додатоци и облека за миленичиња По Намалена цена што не можете да ја пропуштите. Тоа е сосема нов предмет што ви испраќа добро спакувани. Неговите димензии се 4.00000000 " х 4.00000000". Мираж Миленичиња Производи Треперење Темперамент Обична Зелена 10 Пет Јака Нови. Јаки за кучиња и Каишки. Сите Јаки И Поводници за Кучиња еден од најдобрите избори за вредност.

Главните карактеристики

Избор на клиент