• Новак
Џалиоинг Суичери Костуми За Жени Две Тренерки Облека Ревер Патент Долна Облека Врвка Широки Полите Панталони Сетови

Џалиоинг Суичери Костуми За Жени Две Тренерки Облека Ревер Патент Долна Облека Врвка Широки Полите Панталони Сетови

DEN 1039.84
Пристапност
Во достапна форма

Ви благодариме за вашата голема поддршка за нас! Материјал : Полиестер.83" Корсажи 72-108cm/28. Пред да нарачате, внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите. Прилика : Удобни панталони, совршени за работа, секојдневно, надвор и околу, секојдневно, трчање, спорт, пешачење, кампување, пикник, јога, теретана, излегување, шопинг, улица, одмор, клуб, забава, плажа, дом и други прилики. Може да се носи и со дуксери, кардигани, џемпери, врвови за пуловер, трикотажа и други тимови во fall и зима, погодни за сите сезони. • Облека Големина : Големина : X-Large НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста 98cm/38.09" Хип 106cm/41. Но, бојата и осветленоста може малку поинаква поради различни компјутерски монитори или други фактори.

Главните карактеристики

Избор на клиент