• Новак
Sngxgn Дете Момчиња Солидна Џогер Sweatpants Основни Харем Долги Панталони Цути Повик Џогери Момчиња Панталони, Каки, Големина 100

Sngxgn Дете Момчиња Солидна Џогер Sweatpants Основни Харем Долги Панталони Цути Повик Џогери Момчиња Панталони, Каки, Големина

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Сезона : umn. Стил : Мода,Секојдневен. Пол : Момчиња. Тип на шема : Цврста Боја. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате.Детска Пот Панталони Големина табела : . Големина : 80 Препорачана возраст : 6-12 Месецит Половината : 40см/15,75" Должина : 40см/15,75"Големина : 90 Препорачана возраст : 12-18 МесециТ Половината : 42см/16,54" Должина : 43см/16,93"Големина : 100 Препорачана возраст : 18-24 МесециТ Половината : 44см/17,32" Должина : 46см/18,11"големина : 110 препорачана возраст : 2-3 Години половината : 46см/18.11" должина : 49см/19.29"големина : 120 Препорачана Возраст : 3-4 години половината : 48см/18.90" должина : 52см/20.47" моден дизајн,вашето Мало Дете ќе Добие Многу Комплименти. Момче Падне Облека. Ве молиме Дозволете Мала Разлика од 1-3 см Поради Рачно Мерење и Мала Варијација на Бојата за Различно Поставување На Екранот. Бебешка Мешунка. Материјалите Носат Подобро Искуство Со Носење.Мека Дише И Флексибилна За Кожата На Вашето Дете.И Рачното перење и машинското перење се Во Ред. 6 Месеци Бебе. Пакетот Вклучува : 1 ПАРЧИЊА Панталони Момчиња Шарени панталони. Погоден За Секоја Пригода, Тоа Е За Внатрешна, Надворешна Облека,Детска Фотографија, Детски Подароци Итн. Обезбедете Удобно Искуство За Носење Деца. Големина 5т Момчиња Облека. Не се намалуваше и бледнееше по миењето, Издржливи И добро изработени памучни ленени панталони за мало бебе, секое бебе има своја форма на телото. Ве молиме погледнете ги деталите за големината подолу пред да купите.

Главните карактеристики

Избор на клиент