• Новак
Дете Бебе Божиќ Aut Пуловер Дедо Писмо Печати Долг Ракав Круг Вратот Дуксер За Момчиња Девојки

Дете Бебе Божиќ Aut Пуловер Дедо Писмо Печати Долг Ракав Круг Вратот Дуксер За Момчиња Девојки

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Дете Бебе Божиќ Aut Пуловер, Дедо Писмо Печати Долг Ракав Круг Вратот Дуксер За Момчиња Девојки. Големина шема : . Големина(см)ttttt T. 70 t Должина : t32t Bust : t52tsugget Возраст : t0-6 Месеци. 80 t Должина : t34t Bust : t54t Suggest Возраст : t6-12 Месеци. 90 t Должина : t36t Bust : t56t Suggest Возраст : t12-18 Месеци. 100 t Должина : t38t Bust : t58t Suggest Возраст : t18 - 24 Месеци. 110 t Должина : t41t Bust : t60t Suggest Возраст : t2-3 Години. Големина (инч)ttttt t 70t Должина : t12, 60 t Bust : t20, 47 t Suggest Возраст : t0-6 Месеци. 80 t Должина : t13, 39 t Bust : t21, 26 t Suggest Возраст : t6 - 12 Месеци. 90 t Должина : t14. 17 t Bust : t22. 05 t Suggest Возраст : t12 - 18 Месеци. 100 t Должина : t14. 96 t Bust : t22. 83 t Suggest Возраст : t18 - 24 Месеци. 110 t Должина : t16, 14 t Bust : t23, 62 t Suggest Возраст : t2-3 Години. Спецификации : . Материјал : Мешавина Од Памук. Применлив Возрасен Опсег : Деца. Стил : Секојдневен Стил. Големина : 70/80/90/100/110. Боја : Бела. Шема : Цртан Филм. Дизајн : Долги Ракави, Кружен Врат. Содржина На Пакетот. 1 *Врвови. Забелешка : . 1. Поради рачно мерење, може да има грешка од 1-2 см во големина. 2. Во зависност од користениот компјутерски монитор, боите може да се разликуваат од вистинските бои. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Висококвалитетен материјал : Изработен од памучна мешавина, мека и пријателска за кожата, густа и топла ткаенина, удобна за носење, погодна за детска нежна кожа. Карактеристики : Дедо Мраз, букви, печатење капа, долги ракави, тркалезен врат, едноставен и убав, секојдневен и лабав детски дуксер, погоден заumn и зима. Повод : Погоден За Божиќ, новогодишни активности, секојдневно слободно време, училиште, активности на отворено, семејни собири или други прилики, совршено совпаѓање со фармерки или секојдневни панталони, палто. Уникатни подароци : Погоден За детски роденденски подароци, празнични подароци, Подароци За Денот на децата, носејќи шармантен изглед. Пакетот вклучува : 1 * дуксер со кружен врат со долг ракав, машинско перење, не пеглајте и избелувајте, закачете се да се исуши.

Главните карактеристики

Избор на клиент