• Новак
Стрипови Момчиња Супермен Суперхерој Гроздобер Пижами Во Собата, Црна, 4 5

Стрипови Момчиња Супермен Суперхерој Гроздобер Пижами Во Собата, Црна, 4 5

DEN 735.68
Пристапност
Во достапна форма

Тука тој доаѓа да го спаси денот! Овој Комплет За Гроздобер Пижами Од Супермен Со кратки ракави има гроздобер лого На Супермен на врвот и помало лого на панталоните. Овој удобен сет за спиење, исто така, ќе го одржува вашиот суперхерој пријатен додека се шета низ куќата или тргнува Во Метрополис за да го спаси денот! Одлична идеја за подарок за љубителите на Човекот Од Челик. За прашања во врска со големината, ве молиме погледнете ја табелата со големини. Врвот го прикажува Логото На Супермен преку графика на орел. Човекот Од Челик се бори за вистината, правдата и Американскиот начин. Без разлика дали вашиот мал суперхерој е обожавател на стрипови, филмови, па дури и актуелни тв-емисии, ова е најиконското од сите. Совршен За божиќен Подарок или празничен подарок! Направете секоја вечер пред спиење Суперхерој Ноќта На Вештерките Дремка Партија! Вашето дете може да се облекуваат во Овие Костим Пижами и спаси светот!. Наведени Големини На Момчето. Прави одлична идеја за подарок.

Главните карактеристики

Избор на клиент