• Новак
Симпатична Пенкало Носителот Цртан Филм Свиња Дизајн Пенкало Носителот Мулти-мрежа Пенкало Контејнер Пенкало Организатор

Симпатична Пенкало Носителот Цртан Филм Свиња Дизајн Пенкало Носителот Мулти-мрежа Пенкало Контејнер Пенкало Организатор

DEN 454.24
Пристапност
Во достапна форма

Опис. Овој Држач за пенкало за дизајн на свињи од цртан филм е изработен од врвен и цврст пластичен материјал за издржлива и долготрајна употреба. Креативен дизајн со удобна текстура, тоа е повеќе декорација отколку обичен држач за пенкало. И Овој симпатичен Организатор На Пенкало може да држи пенкала, моливи, владетели, хајлајтери и мали канцелариски материјал. Карактеристики. - Боја : Портокалова, Розова, Сина. - Материјал : Пластика. - Големина : 12, 00Х10, 50Х10, 50см/4, 72Х4, 13Х4, 13ин. - Оваа ставка беше изработена од врвен материјал, цврст и издржлив. Голем простор може да прими различни четки за шминка, пенкала за нокти итн. . - Овој Мултифункционален Држач За Пенкало може ефикасно да спречи кршење и паѓање на точката на пенкалото. - Може да се користи и како домашна декорација поради неговиот уникатен дизајн на украси за девојки. - Погоден за украсување канцеларија, дом, хотел, училиште или каде било ви треба едноставно решение за складирање. - Ова е еден од добрите избори за пријателите и семејствата да ги испратат како подарок, но и за сувенирите на компанијата. Оваа ставка беше изработена од врвен материјал, цврст и издржлив. Голем простор може да прими различни четки за шминка, пенкала за нокти итн. Овој Мултифункционален Држач За Пенкало може ефикасно да спречи кршење и паѓање на точката на пенкалото. Може да се користи и како домашна декорација поради неговиот уникатен дизајн на украси за девојки. Погоден за украсување канцеларија, дом, хотел, училиште или каде било ви треба едноставно решение за складирање. Ова е еден од добрите избори за пријателите и семејствата да ги испратат како подарок, но и за сувенирите на компанијата.

Главните карактеристики

Избор на клиент