• Новак
Дизни Пиксар Приказна За Играчки Слика, Зборува Повторно Диносаурус со 20+ Фрази

Дизни Пиксар Приказна За Играчки Слика, Зборува Повторно Диносаурус со 20+ Фрази

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Воодушевете го вашиот љубител На Приказната За Играчките Со Приказната За Играчките На Дизни/Пиксар, 7" Зборувајќи Го Диносаурусот Рекс со 20+ Фрази. Тоа е 7", што ќе му дозволи на вашето дете да го земе каде и да оди. Овој дизни пиксар што зборува Рекс кажува над 20 фрази од филмот за да додаде забава во времето за играње на вашите деца. Таа додаде артикулација за подобрена позирање и акција игра. Дополнете ја оваа фигура За Играчки На Дизни со другите ликови Од Приказната За Играчки за вашето малечко да пресоздаде некои од неговите омилени сцени од филмовите. Доаѓа во пакет"Пробај Ме" за да можеш однапред да ги слушнеш неговите иконски линии. Фигурата За Приказна За Играчки Дизни Пиксар се препорачува на возраст од 3 и повеќе години. Дизни/Пиксар Приказна За Играчки Слика, 7-инчен Зборува Рекс Диносаурусот со 20+ Фрази : Мерки 7 " скала. Дизни пиксар зборува Рекс има потпис карактеристики. Карактеристики додадена артикулација за повеќе позирање и акција игра. Фигурата на играчката дизни ќе му овозможи на вашето дете да ги пресоздаде омилените сцени со вистински филмски фрази и движења. Доаѓа во пакет "Пробај Ме" за однапред да ги слушне неговите иконски линии. Дополнете го овој Дизни пиксар Што зборува Рекс Со Баз Лајтјеар, Вуди, Еѕѕеси, Слинки и други ликови кои се продаваат одделно и подлежат на достапност. Кажува повеќе од 20 фрази. Вклучува подвижна глава, опашки, раце и нозе. Фигурата на играчката дизни се препорачува на возраст од 3 и повеќе години.

Главните карактеристики

Избор на клиент