• Новак
Blibea Women's Women's Plus Size Size Down Tank Tops без ракави без ракави, кошули со вратот Хенли, летни ребрести врвови, сини 5х

Blibea Women's Women's Plus Size Size Down Tank Tops без ракави без ракави, кошули со вратот Хенли, летни ребрести врвови, сини

DEN 287.84
Пристапност
Во достапна форма

Бренд : Блибеа. Тип на производ : Плус големина на лабава форма на резервоарот за жени/плус врвови без ракави за жени/плус големина на преголеми врвови за жени. Нега на ткаенина : Препорачано е да се мијат со рака или нежно миење машина со ладна вода. Без мелење, висат сув или рамен сув материјал : Оваа женска плус големина на резервоарот Хенли се изработени од 95%полиестер+5%еластан, тоа е добро изработено со ткаенина што е пријателска со кожа, мека и дише, удобно да се носи цел ден . Карактеристики : без ракави, цврста боја, копче до преден дизајн, длабоко деколте U, мека плетена ткаенина, тенок фитинг на основните врвови на резервоарот. Малку тенок вклопување, можете да купите поголема големина ако сакате да бидете полабави . Натпреварот : плус големина без ракави врвови одлично за да одговара со сите видови на дното, како што се шорцеви, здолништа, панталони, нозе, фармерки за стилски изглед. It can also be matched with various coats, cardigans, jackets in different seasons. This button down tank tops is one of the must have basic items in your wardrobe,simple and sexy, the button detail makes you look super charming. Occasions : Ова лето врвот е погоден за обичен секојдневен изглед и какви било прилики, како што се работа, излезници, клубови и датира.

Главните карактеристики

Избор на клиент