• Новак
Модни жени обични лабави лабави долги ракави спојници диносаурусни маички врвови трендовски плус големина женски долги ракави врвови дуксер

Модни жени обични лабави лабави долги ракави спојници диносаурусни маички врвови трендовски плус големина женски долги ракави

DEN 287.84
Пристапност
Во достапна форма

Модни жени обични лабави лабави долги ракави спојници диносаурусни џемпери, ве молиме, проверете ја табелата со големина пред нарачката. Ако не сте сигурни дека големината, испратете ни порака. Без облоги и елегантни, вечерни забавни клубови врвови, носење забави или секојдневно дневно носење. Ве молиме, дозволете 1-2 см да се разликуваат како резултат на рачното мерење, благодарност (Забелешка : Табелата со големина не е наша големина) сезона : лето, есенски пол : жени повод : дневно, секојдневен материјал : ПолиестерПатерн Тип : Solid Style : Casual Fit : Fit ture to Size Дебелина : Стандардно како да се измие : рачно миење ладно, виси или се исуши она што го добивате : 1 x Големина на џемпери во САД, Велика Британија ЕУ, истегната лесна и мека ткаенина удобно носење. Трендовски изглед во пролетта есен и зима. Погоден за какви било прилики различни облици на телото Дневно носење лабав стил. Пепејт да се носи со фармерки или хеланки во пролет есен и зима. Топлина додека исто така ве прави да изгледате стилски.

Главните карактеристики

Избор на клиент