• Новак
Лиинло Рашири Ортотски Слајд Сандали Крст Сандали Ткаени Плажа Клин Влечки Чевли Црвена 43

Лиинло Рашири Ортотски Слајд Сандали Крст Сандали Ткаени Плажа Клин Влечки Чевли Црвена 43

DEN 324.00
Пристапност
Во достапна форма

Рашири Ортотски Слајд Сандали Крст Сандали Ткаени Плажа Клин Влечки Чевли ве Молиме да ги споделите со нас колку што е можно за вашето барање, така што ние може да ви помогне со вашите специфични потреби. Секогаш сме среќни да помогнеме секаде каде што е можно. ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото. Опис : Пол : Жени/Девојче Горен Материјал : Стп Единствен Материјал : Гумена Сезона : Летен Стил : Секојдневен,Травал,Стил На Пети На Плажа : Метод На Тркалезно Затворање : Пета Висок Стил : Рамни Чевли Висока Пета : 5м/1,96" Висина На Платформата : 1см/0,39" Пакет : 1 Пар Чевли(Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) ГОЛЕМИНА ЕУ ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Сад Должина на Стапалото 43 41 7,5 10,5 26,5 См/10,43" Големина : 43 еу : 41 Велика Британија : 7.5 Сад : 10.5 Нога Должина : 26.5 См/10.43" Симпатична Исполнува Удобно : Секој Треба Еден Неврзан, Основните Флип Флоп и лимза има совршена опција. Сандали со бунион За Жени, Чевли со Коски со Големи Прсти најдобро за Дами Кои Страдаат од Буниони. Изработен од здрав и еколошки ленен материјал, кој не само што дише, туку и апсорпција на пот. Еластичен ремен за лесно вклучување и исклучување, малку обложен, удобен ѓон што им дава доволно држење на стапалата. Лесни, нелизгачки, одлични стапала за апсорпција на удари.

Главните карактеристики

Избор на клиент