• Новак
Elkay EFRU2115T Crosstown Поткопување Мерач 23-во. 18-во. во. Еден Сад Нерѓосувачки Челик Мијалник

Elkay EFRU2115T Crosstown Поткопување Мерач 23-во. 18-во. во. Еден Сад Нерѓосувачки Челик Мијалник

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

ИНСТАЛАЦИЈА ЗА ПОТКОПУВАЊЕ : Мијалникот е инсталиран под работната површина, создавајќи беспрекорен изглед помеѓу мијалникот и работната површина.ТИВКО : подлогата(s) што го ублажува Звукот ги минимизира звукот и вибрациите за потивко време во мијалникот.ЕДЕН САД : Сад ви дава непрекинат простор за миење и редење садови или други задачи во домаќинството.Нерѓосувачки ЧЕЛИК со 16 МЕРАЧИ : Премиум дебелина од 16 Мерачи и Нерѓосувачки челик Тип 304 за огромна издржливост, перформанси и сјајна убавина.ТЕСНИ АГЛИ : Свежиот, геометриски дизајн нуди прави странични ѕидови и рамно дно за модерен изглед и покорисен простор; лесен за чистење.ОФСЕТ МОЗОЦИ : поставувањето На Одводот обезбедува повеќе употреблив простор на дното на мијалникот и во кабинетот подолу.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Прави странични ѕидови му даваат на мијалникот рамно дно и нудат повеќе употреблив простор за редење, натопување и миење садови; лесен за чистење.ВКРСТЕНИ ПАУЗИ : Набраздените акцентни линии во дното на мијалникот обезбедуваат супериорна дренажа и му даваат на мијалникот професионален изглед.ОТВОРАЊЕ НА ОДВОД : отворот на одводот на Мијалникот мери 3-1/2 инчи.ГОЛЕМИНА НА КАБИНЕТОТ : Минималната големина на кабинетот за овој мијалник е 27 инчи. Колекцијата Елкеј Кросстаун нуди ново преземање на класичниот мијалник од нерѓосувачки челик, комбинирајќи убавина, функција и современ дизајн. Тесните агли и рамното дно обезбедуваат повеќе простор во садот за мијалник за редење и чистење садови. Впечатливата геометриска форма дава изјава во секој дом.

Главните карактеристики

Избор на клиент