• Новак
BOO 100ft Црна BNC Видео кабел за Напојување замена за Кабел За Камера SDH-C SDH-C84080

BOO 100ft Црна BNC Видео кабел за Напојување замена за Кабел За Камера SDH-C SDH-C84080

DEN 182.24
Пристапност
Во достапна форма

100ft Црн BNC видео Кабел за Напојување замена за Кабел За Камера SDH-C84040 SDH-C84080 само Замена, Не Оригинален, но Компатибилен Сосема Нов Висококвалитетен Видео Кабел За Напојување. Користењето Кабел за Напојување ќе ја олесни задачата за инсталирање опрема од кога било. Нема потреба од алатки и материјали!. Едноставно стартувајте ги вашите претходно изработени КАБЛИ ЗА ВИДЕО НАДЗОР и приклучете ги двата краја на вашите безбедносни камери, ДВР и напојување. Конекторот на овој кабел е премиум конектор за компресија кој е дизајниран да ви даде долготрајна висококвалитетна врска. Женскиот приклучок за напојување на овој кабел е дизајниран да се приклучи директно во машките конектори за напојување лоцирани на безбедносните камери и трансформаторите за напојување. Должина на кабелот : 100 стапки.

Главните карактеристики

Избор на клиент