• Новак
Вијада Женски Елек Елек Тренд Секојдневен Елек Без Ракави Кардиган

Вијада Женски Елек Елек Тренд Секојдневен Елек Без Ракави Кардиган

DEN 367.84
Пристапност
Во достапна форма

Женски Елек Елек Тренд Секојдневен Елек Без Ракави Кардиган Добредојдовте во нашата продавница. Наша цел е да ви служиме со прекрасна стока и се надеваме дека ќе уживате во вашиот шопинг овде.Женски Елек Елек Тренд Секојдневен Елек Без Ракавикардиган Карактеристики : изработен е од материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечен Удобен материјал, погоден за различни прилики. Ткаенина освежувачки Моден дизајнсезона : Лето и Пролет.Падни.Пол : Женска Прилика : Секојдневен, Далистил : Секојдневен, Моден Должина : Редовен Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Блузи Табела : Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 120см/47.24" Рамо : 39.5 см/15.55 "Должина : 70.5 см/27.76" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 125см/49.21 "Рамо : 40.5 см/15.94" Должина : 71.5 см/28.15 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 130см/51.18 "Рамо : 41.5 см/16.34" Должина : 72.5 см/28.54 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 135см/53.15 "Рамо : 42.5 см/16.73 " Должина : 73.5 см/28.94". Разновиден Елек Од Кардиган : Овој елек е разноврсен додаток на вашата гардероба, погоден за широк спектар на секојдневни прилики и активности. Удобност без ракави : Дизајниран без ракави, обезбедува слобода на движење и е совршен за слоевитост преку врвови или џемпери со долги ракави. Пријатно И Топло : Изработен за топлина, овој елек нуди одлична изолација, одржувајќи ве удобно во поладно време. Секојдневен И Опуштен Стил : со опуштено вклопување, додава допир на секојдневен шарм на вашата облека, што го олеснува мешањето и совпаѓањето со разни парчиња облека. Без качулка И Без Ракави : овој елек има дизајн без качулка и без ракави, давајќи му рационализиран и разноврсен изглед што може да се прилагоди на различни стилови и прилики.

Главните карактеристики

Избор на клиент