• Новак
Едноставен абелен англиски јазик среќен иртен ден приврзок гроздобер ѓердан сребрен клуч накит

Едноставен абелен англиски јазик среќен иртен ден приврзок гроздобер ѓердан сребрен клуч накит

DEN 287.84
Пристапност
Во достапна форма

Големина : Должина на клучот : 9 см / 3,5 инчи; дијаметар на нафта : 2,5 см / 1 инч; Должина на ланецот : 50 см / 19,7 инчикласификација : клуч ѓердансферирање : -Третите се направени од силна метална легура, нема да флексираат. Прекрасните ленти за ретро стил олово, никел и ѓердан без кадмиум. Првичниот ѓердан ќе направи одличен додаток и комплимент на кој било стил и прилика. - Дојде убаво спакувано, и со кутија за подароци за да се задржи за безбедно чување кога патувате или складирате! Материјал : Метална пакет Количина : Клучен ѓердан × 1 Овој производ може да се персонализира. Ве молиме, нарачајте прво и испратете ми ја вашата слика преку е -пошта . сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние нудиме најголем избор на производи за вас, како што се 3 C, чаши и украси на wallидови, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Едноставен абел англиски среќен иртен ден приврзок гроздобер ѓердан сребрен клуч накит.

Главните карактеристики

Избор на клиент