• Новак
Летото Се Претворив Убави Братучеди Плажа Мачка Уво Дуксер Смешни Мечка Уво Дуксер

Летото Се Претворив Убави Братучеди Плажа Мачка Уво Дуксер Смешни Мечка Уво Дуксер

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Марка : Tydres Material : 100% полиестерпроизвод тип : Мачка Уво Качулка Sweatshirt Size Details : Size : 2 XS,Chest : 86cm,Shoulder : 39cm,Length : 40cm,Sleeve : 57cm Size : XS,Chest : 92cm,Shoulder : 41cm,Length : 41cm,Sleeve : 59cm Size : S,Chest : 98cm,Shoulder : 43cm,Length : 43cm,Sleeve : 61cm Size : M,Chest : 104cm,Shoulder : 45cm,Length : 44.5 cm,Sleeve : 63cm Size : L,Chest : 110cm,Shoulder : 47cm,Length : 46cm,Sleeve : 65cm Size : XL,Chest : 116cm,Shoulder : 49cm,Length : 47m Sleeve : 67cm Size : 2 XL,Chest : 121cm,Shoulder : 51cm,Length : 49cm,Sleeve : Стил од 69 см : Должина На Модниот Ракав : Сезона На Долги Ракави : Пролет, Есенска Ткаенина : Полиестер Пол : Жени Девојки.

Главните карактеристики

Избор на клиент