• Новак
Покрива Капак На Пушач-Материјал Со Мала Тежина, Отпорен На Временски Услови, Мрежен Отвор, Скара И Греење-Црно

Покрива Капак На Пушач-Материјал Со Мала Тежина, Отпорен На Временски Услови, Мрежен Отвор, Скара И Греење-Црно

DEN 1039.84
Пристапност
Во достапна форма

Оставањето на вашиот пушач изложен на елементите може да го направи својот данок врз вашиот пушач, па дури и да почне да влијае на неговите перформанси. Покрива Класичен Капак За Пушачи е комерцијален винил со 12 мерачи поддржан со полиестер кој обезбедува стабилност и структурна цврстина. Покрива Класичните капаци се наменети за клими со ниска до умерена влажност, сончева светлина и ветерни налети и умерени до високи дождови и снежни врнежи. Нашите 360 еластични детали за полите обезбедуваат уникатно прицврстено вклопување и обезбедуваат отпорност на ветер за време на тешки временски услови. Оставањето на вашите надворешни инвестиции незаштитени може да доведе до сериозна штета - и структурна иesетска. Нека нашиот издржлив капак трае цела година за да можете да се фокусирате на носење вкусна храна на вашите најблиски од време на време. Ние гарантираме дека предметите ќе бидат ослободени од дефекти на материјалот и изработката за 2 години од датумот на купување. ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : Сите Класични корици за собирање купени од Ковермати се поддржани со 2-годишна гаранција. Чувајте ја вашата инвестиција заштитена од нечистотија, вода и многу повеќе во текот на целата година со еден лесен капак. ГОЛЕМИНА НА СКЛАДИРАЊЕ : 49 W x 22 D x 39 H (47h висина на чад магацинот). Издржлива нечистотија, вода и материјал отпорен НА УВ за заштита во текот на целата година. ИЗДРЖЛИВИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Никогаш не грижете се дали ќе го изгубите капакот На скарата Трагер поради силните ветрови. ЦВРСТ МАТЕРИЈАЛ : ова е одличен додаток за пушачи за вашиот двор бидејќи е направен од густ комерцијален винил со 12 мерачи со полиестерска обвивка, што обезбедува стабилност и структурна цврстина.Подготвувањето да подготвите храна за целото семејство е доволно предизвик; потешко е да ја држите ' рѓата и промената на бојата подалеку од вашиот пушач. Дизајнот отпорен на вода ја прави оваа покривка за скара идеална за клими со умерени до високи врнежи и снежни врнежи.

Главните карактеристики

Избор на клиент