• Новак
Каролини Богатства ЦК1329ПВ Пекинезе Поинсетас Платно Ткаенина Декоративна Перница 12Х х16в, мултиколор

Каролини Богатства ЦК1329ПВ Пекинезе Поинсетас Платно Ткаенина Декоративна Перница 12Х х16в, мултиколор

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Каролини Богатства CK1329 PW1216 Пекинезе Поинсети Платно Ткаенина Декоративна Перница 12 H x16 W, разнобојни Пекинезе Поинсети Платно Ткаенина Декоративна Перница CK1329 PW1216. Додадете боја во вашата еднобојна спална соба, дневна соба, мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Секоја перница мери Приближно и се мери Од аголот до спротивниот агол на перницата. 100% Полиестер Ткаенина Платно Перница Измама со полиестер перница форма исполнет со пена. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов надворешен материјал и може да се користи внатре или на отворено. Измамата и формата на перницата се вклучени и двете направени во САД. Измамната ткаенина е ткаена за да ја направи отпорна на вода и сепак да биде мека на допир. Машина за перење и многу издржлив. Сите овие перници се направени рачно и може малку да се разликуваат по големина. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Главните карактеристики

Избор на клиент