• Новак
Dainzusyful Божиќни Украси Божиќни Орнаменти Шарени Златни Вештачки Роза Цвет Бесконечност Подарок Божиќ Божиќ Декор На Вљубените

Dainzusyful Божиќни Украси Божиќни Орнаменти Шарени Златни Вештачки Роза Цвет Бесконечност Подарок Божиќ Божиќ Декор На Вљубените

DEN 303.84
Пристапност
Во достапна форма

Покрај тоа, може да се користи и за дневна соба, спална соба, свадба, роденденска забава, декорација на хотел итн.Забелешка : основата се одвојува што добивате : 1 ЕЕЗ Вештачки Цвет од Роза+1 Еез"љубов " База(со кутија за подароци и торба) Шарена Галаксија Вештачка Роза Цвет Бесконечност Подарок Божиќ На Вљубените ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ-Отфрлете пластика со низок квалитет! Ливчињата и лисјата вештачки цвеќиња од роза се направени од висококвалитетна пластика, која е безбедна и еколошка. Ливчињата имаат неправилни набори, лисјата се добро венирани, конкавни и конвексни, живописни и живописни. Насловна Декор Ѕид Декор Биро Додатоци Соба Декор Автомобил Додатоци Налепници Подарок Картички Божиќ Украси Лажни Цвеќиња Валентин Ден Соларни Светла За Надворешни Дијамант Сликарство Колекции Божиќ Светилки Биро Биро Додатоци Бања Куки За Виси Биро Организатор Предводени Светла Црвени Божиќ Орнаменти Анкер Позадина Кора И Стап Божиќ Завиткување Хартија Додатоци Леплива Белешки Свадба Подароци Лажни Растенија Кујна Декор Клучеви Маса Крпа Календар Алатки Рачни Вентилатор Бања Декор Роденденски Украси Велигденски Јајца Градинарски Декор Налепници За Етикети Вештачко Цвеќе Свадбен Декор Канцелариски Декор Подароци За Жени Торби За Подароци Божиќни Орнаменти Божиќни Пижами Божиќни Чорапи Божиќен Декор Рачен Вентилатор Кујнски Гаџети Декор За Спална Соба Садови За Растенија Тепих Фестивалски Додатоци Балони Декор За Автомобил. Таа е полна со бесконечна надеж и убавина како виножито.Забелешка : основата се одвојува што добивате : 1 ЕЕЗ Вештачки Цвет од Роза+1 Еез"љубов" База(со кутија за подароци и торба). Како дајте му на вашиот љубовник, девојка, сопруга, мајка, ќерка, жена итн. Во споредба со другите слични производи, тој е потрајен, не е лесен за кршење, може да се чува трајно и никогаш нема да избледи. Таа е полна со бесконечна надеж и убавина како виножито. Ливчињата имаат неправилни набори, лисјата се добро венирани, конкавни и конвексни, живописни и живописни. ИСКЛУЧИТЕЛНА ИЗРАБОТКА-Секоја засекогаш роза е внимателно изработена од занаетчии со повеќе од 30 години искуство во изработка на раце. ИСКЛУЧИТЕЛНА ИЗРАБОТКА-Секоја засекогаш роза е внимателно изработена од занаетчии со повеќе од 30 години искуство во изработка на раце.

Главните карактеристики

Избор на клиент