• Новак
Оалиро Есенски Моден Дуксер Градиент Со Долги Ракави Женски Модни Дуксери И Дуксери Розови Врвови Со Џебови

Оалиро Есенски Моден Дуксер Градиент Со Долги Ракави Женски Модни Дуксери И Дуксери Розови Врвови Со Џебови

DEN 351.84
Пристапност
Во достапна форма

Блузи за есенски / Зимски Дуксери Од Продавницата Оалиро : Дуксери; Најважен Дуксер; Качулка; Дуксери За Жени; Качулка Со Патент; Графички Дуксери; Качулка Y2k; Црн Дуксер; Женски Дуксери; Преголеми Дуксери; Женски Модни Дуксери Женски Моден Градиент Лабави Секојдневни Врвови за Џемпер со Качулка со Долги Ракави. Карактеристики : . Изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето носење дали стилскиот и модниот дизајн ве прават попривлечни Специјалниот дизајн за печатење ве прави Посекси и попривлечни. Носењето на овој пуловер ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби.Повод : Отворено,Плажа,Партија,Датира,Дневна рекреација,Дома. Информации за производот : . Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневен, Далиј. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Редовно. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женска Блуза Чипка до затворање. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс, Пријателска За Кожата, Еластична, Мека И Дише Ткаенина, Удобна за Носење. Дизајн На Женскиот Дуксер : Пуловер Со Качулка, Врвка За Влечење, Блок Ракав Во Боја На Градиент, Мода и Може Да Ве Стопли, Лесен за преземање и полетување. Натпревар : Основен Стил Со Боја Блок/ Градиент Вратоврска Боја Женски Дуксери Е Совршен Натпревар Со Фармерки, Обични Хеланки, Чизми или Високи Потпетици, Погодни за Различна Пригода. Повод : Оваа Женска Кошула За Пуловер со Качулка Е Одлична За Секојдневно Носење, Комплети За Одмор, Работа, Состанок, Трчање, Џогирање, Дружење, Клуб, Тематска Забава, Шопинг, Одмор, Теретана, Активности на Отворено итн. ГОЛЕМИНА : Продавница Дами Дуксери се достапни во 8 големини : S/M/L/XL/XXL/XXXL/XXXL/XXXXL/XXXXL.Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Целата наша облека е наменета За Азијци, што значи помали Од нормалните Европски големини. Погледнете ја нашата сопствена табела со големини што можете да ја најдете на нашите слики. Ве молиме нарачајте големина поголема од вашата нормална големина. Нега на облека : Рачно Перење, Машинско Перење, Сушење На Линија, Ниско Железо Кога Е Потребно, Не Избелувајте.

Главните карактеристики

Избор на клиент