• Новак
Налаковер за iPhone Pro Ma Двослоен Заштитник На Екранот Јасен Случај, Заштитник За Леќи Со Висока Транспарентност На Фотоапаратот Цврста Метална Рамка Отпорна На Удари

Налаковер за iPhone Pro Ma Двослоен Заштитник На Екранот Јасен Случај, Заштитник За Леќи Со Висока Транспарентност На Фотоапаратот

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Специјално Дизајн за i Phone 14 Pro Max. Компатибилен Модел : јасен случај КОМПАТИБИЛЕН САМО СО i Phone 14 Pro Max. Не е погоден за други модели на телефони. Со уникатен дизајн кој ги покрива и предниот и задниот дел на вашиот телефон, овој случај обезбедува целосна безбедност од случајни капки, испакнатини и гребнатини. Изработен со висококвалитетни компјутерски материјали, нуди издржливост без да го загрози стилот. Вградениот заштитник на објективот ја зачувува јасноста и функционалноста на објективот на вашиот фотоапарат. Кажете им збогум на дамките и гребнатинките што ви ги уништуваат совршените снимки! Снимајте зачудувачки моменти со доверба, знаејќи дека вашиот објектив е добро заштитен. Јасното куќиште е дизајнирано со заштитник на екранот што го спречува екранот на вашиот телефон од гребнатини, прашина и отпечатоци од прсти. Со својата тенка конструкција, ја одржува чувствителноста на допир и живописниот приказ на екранот на вашиот телефон. Доживејте бескомпромисна јасност и непречена навигација, сето тоа додека го одржувате екранот беспрекорно заштитен. Лесен за инсталирање и отстранување, оваа телефонска кутија овозможува пристап без проблеми до сите копчиња, порти и функции. Неговите прецизни исечоци обезбедуваат компатибилност со вашиот уред, истовремено обезбедувајќи беспрекорно корисничко искуство. Кажете збогум на стравот од оштетување на вашиот телефон и прифатете ја практичноста и мирот на умот обезбедени од нашата двослојна јасна кутија за телефон. Заштитете го вашиот телефон со стил и подигнете го искуството за користење. Содржина На Пакетот : . 1 x i Phone 14 Pro Макс Случај Покритие (Телефонот Не е вклучен) Висока Транспарентност Јасен Дизајн. Солиден Заштитник На Екранот И Филм За Објективот На Камерата. Хард Метал Рамка Браник. Сјајно И Удобно Чувство за Држење На Рацете. Прецизни Исечоци и Независни Копчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент